Otevřít menu Zavřít menu

SportBiz v roce 2013: Rozhovory, reportáže, eventy i videa

Biz

87! Přesně tolika inspiracemi a zajímavostmi ze světa či domácího prostředí sportovního managementu a marketingu vás SportBiz.cz v roce 2013 v rámci článků zásoboval. Pojďme se podívat, které články a rubriky byly v minulém roce těmi nejčtenějšími a nejsledovanějšími.

Jaká je situace napříč českými sporty, co se platů týká? Právě odpovědi na tuto a mnohem více otázek vás ze všech publikovaných článků v roce 2013 zajímali nejvíce. Článek „O platech sportovců“ byl původním rozhovorem publikovaným v Sport Magazínu, páteční příloze Deníku Sport.

Velice oblíbenou rubrikou, kterou se může SportBiz pochlubit, jsou články nazvané „V hledišti“. V roce 2013 naši autoři navštívili nejrůznější stadiony, jako například oba stadiony v Manchesteru, tedy Old Trafford či Etihad Stadium, či vyrazili na Evropskou ligu s Jabloncem do Norska, byli u oslav 150 let Anglické fotbalové asociace nebo na vyprodaném El Clasicu. Avšak nejvíce čtenářů přitáhla návštěva Martina Freunda na hokeji v Olomouci.

1

Dalšími oblíbenými články byly rozhovory, jež nakoukly pod pokličku sociálních sítí. Vít Heral představil ty Kladenské, Lubomír Skála prostředí nových médií ve florbale, či Vladimír Šmíra z pohledu fotbalové Dukly Praha. S absolutně největší odezvou se shledal rozhovor s Ondrou Kalátem, jakožto web content managerem jediného českého zástupce v KHL, HC Lev Praha.

První velkou novinkou roku 2013 byly akce SportBiz LIVE, které se dočkaly i svých článků na webu. Z počátků vás zejména zajímalo „6 důvodů proč přijít na SportBiz LIVE“ a následně ohlédnutí za danými tématy, jako „Sponzoring sportovců: proč do toho jít a jak s tím naložit“ či „3 překážky sportovního marketingu v Čechách“ či jsem vám přinesli odpovědi na vaše dotazy z Twitteru na hosty SportBiz LIVE I.

2

SportBiz však nebyl jen LIVE, SportBiz se přesunul na obrazovky vašich počítačů i jako TV. Důkazem správného kroku je sledovanost rozhovoru s Davidem Dindou z Pirátů Chomutov a to jak první, tak i druhé části. Proto nebude žádným překvapením, že na zajímavé videorozhovory se můžete těšit i roce novém.

Na co se můžete také těšit a co SportBiz, již také představil, jsou nabídky stáží či pracovních nabídek v oblasti sportovního managementu a marketingu. V roce minulém jsme tak nabídli místo editora a autora na SportBiz.cz či napomohli k obsazení pozic v agentuře Concept One.

O výše zmíněné články a mnohem více se v roce 2013 postaralo 19 autorů, kterým tímto SportBiz děkuje za zajímavé pohledy na sportovní klání, kampaně, projekty a vůbec všeho kolem sportu.

SHARE
SHARE

Napsal
Vojtěch Šišma

Vojta je velkým fanouškem sportu a všeho kolem něj. Aktivně hrával florbal na nejvyšší úrovni, kdy jeho kariéru přerušily opakované operace kolene. Nyní se věnuje sportu spíše z té druhé strany a má za sebou již několik projektů jak ve florbalu, tak především v prostředí fotbalovém. V současnosti je výkonným ředitel agentury 2Score. V minulosti byl členem komise Marketingu a medializace České florbalové unie či manažerem florbalového národního týmu.


Nejčtenější

Tagy

SportBizSportBiz LIVESportBiz TV

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/finalbrand.cz/www/sportbiz.finalbrand.cz/wp-content/themes/sportbiz/single.php on line 135

podobné články

SportBiz v novém. Sportovní marketing na jednom místě

SPORTBIZ v roce 2014. WEB, VIDEA, ROZHOVORY

SportBiz LIVE 10 – informace a registrace

Jaký byl SportBiz Live 2013 aneb ohlédnutí za jeho prvním rokem