Otevřít menu Zavřít menu

Sport 2016: největší konference ve sportovním marketingu v Česku

Biz

V rámci mezinárodního festivalu marketingu a reklamy PIAF se 26. dubna v Praze uskuteční konference Sport 2016. Určena je marketingovým expertům sportovních svazů, klubů a sportovišť, stejně jako sponzorům a specializovaným agenturám.

Jedním z mediálních partnerů konference je SportBiz, takže se naši čtenáři mohou těšit nejen na zajímavý obsah před i po konferenci, ale například také na soutěž o volný vstup na Sport 2016. Celou konferenci bude moderovat Tomáš Janča z 2Score.

Na koho se účastníci Sport 2016 mohou těšit?

K největším lákadlům budou patřit zahraniční hosté. O budování vztahu s fanoušky prostřednictvím sociálních sítí pohovoří experti z Borussie Dortmund. Šéf projektu crowd investmentu z Rapidu Vídeň zase osvětlí, jak se podařilo klubu získat od fanoušků 3 mil. Eur na výstavbu nového stadionu.

Globální agentská firma Octagon zase představí metody vyhodnocování úspěšnosti sponzorských projektů. A zástupci londýnské agentury Activative zase předvedou, jak je možné sponzorské projekty přetavit ve hmatatelné obchodní výsledky.

Konference ale představí i úspěšné tuzemské přístupy. O práci s lokálními firmami promluví šéf pardubického basketu Pavel Stara, který vystoupil i na naši nedávné akci SportBiz LIVE 12. Panelové diskuze se zase zúčastní populární snowboardistka Eva Samková, která odpoví na otázku, za co jsou dnes sponzoři ochotni platit a za co nikoliv.

Zástupci největších televizních kanálů pak odhalí své plány a možnosti v době, kde se fenoménem stalo paralelní sledování televize a počítače. O roli sportu v destinačním marketingu budou hovořit zástupci CzechTourism a českých měst se sportovní tradicí.

Více informací o PIAF a konferenci Sport 2016 naleznete na webu PIAF. A pozor – pro lidi z klubů a svazů má PIAF připraven systém slev. Můžete ušetřit až jednu třetinu účastnického poplatku.

 

[sws_button class=““ size=“sws_btn_large“ align=“sws_btn_align_center“ href=“http://www.piafawards.com/conference/sport/“ target=“_blank“ label=“Info a registrace na Sport 2016″ template=“sws_btn_default“ textcolor=““ fontweight=“normal“ bgcolor=““ bgcolorhover=““ glow=“sws_btn_glow“ btnwidth=““ textalign=““] [/sws_button]

SHARE
SHARE

Napsal
Redakce

Nejčtenější

Tagy

PIAFSport 2016

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/finalbrand.cz/www/sportbiz.finalbrand.cz/wp-content/themes/sportbiz/single.php on line 135