Otevřít menu Zavřít menu

Soutěž o dva volné vstupy na konferenci Sport 2016

Biz

V rámci mezinárodního festivalu marketingu a reklamy PIAF se 26. dubna v Praze uskuteční konference Sport 2016. Určena je marketingovým pracovníkům ze sportovních svazů, klubů a sportovišť, stejně jako sponzorům a specializovaným agenturám.

Na konferenci její účastníci mimo jiné uslyší příběhy z Borussie Dortmund (digitální marketing), Rapidu Vídeň (crowdfunding) a Českého florbalu (rozvoj sportu a sportovního brandu v Česku). Kromě nich se na pódiu také objeví třeba Eva Samková a Pavel Stara, který byl naším hostem na nedávném SportBiz LIVE 12.

Dva čtenáři SportBizu teď mají dobrou příležitost získat volný vstup na konferenci. Stačí k tomu vyplnit níže uvedený formulář a správně odpovědět na jednu lehkou a jednu těžší otázku. Dva nejpřesnější vyhrají. Soutěžit můžete do konce středy 30. března, tzn. do středeční půlnoci. Jména výherců budou oznámena ve čtvrtek 14. dubna. Tak hodně štěstí!

 

SHARE
SHARE

Napsal
Tomáš Janča

Tomáš Janča se sice zajímá o sport i marketing, ale narozdíl od marketingu jej aktivní sport nikdy neživil. V agentuře 2Score měl na starosti strategické a kreativní vedení sportovně-marketingových projektů. Byl členem výkonného výboru České florbalové unie, kde byl zodpovědný za oblast marketingu. Nyní vede organizační výbor pro florbalové MS 2018 v Praze.


Nejčtenější

Tagy

Borussia DortmundČeský florbalRapid Vídeň

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/finalbrand.cz/www/sportbiz.finalbrand.cz/wp-content/themes/sportbiz/single.php on line 135

podobné články

Zprávy ze světa sportovního byznysu: New Jersey Devils, L.A. Kiss a...

10 užitečných návodů, jak mohou sportovní kluby naplnit svůj...