Otevřít menu Zavřít menu

SportBiz v novém. Sportovní marketing na jednom místě

Biz

Sportovní marketing na jednom místě. Takovou ambici má odborná platforma SportBiz a proto webové stránky SportBiz.cz dostaly novou podobu i obsah a v listopadu se vrátí i oblíbené živé setkání SportBiz live s pořadovým číslem 14. Pojďme se podívat, co přináší nový web.

EVENTS

Již 13 dílů přineslo oblíbené setkání odborníků a nadšenců pro sportovní marketing a management, tzv. SportBiz live. Nyní máte možnost si všechna setkání připomenout v nové sekci, kde najdete výčet témat, která jsme probírali, výčet hostů, kteří hovořili o svých zkušenostech či záznamy z vybraných akcí.

Nově si na budoucí pokračování SportBiz live můžete vstupenky koupit již v předprodeji. Ušetříte, jak svůj čas na místě, tak i finance. Vstupenky v předprodeji budou cenově zvýhodněné. A na nejbližší SportBiz live se můžete těšit již v polovině listopadu.

ZPRÁVY

SportBiz bez novinek ze světa sportovního marketingu? Ochuzeni rozhodně nebudete. Čekají na vás rozhovory s pracovníky v oboru, rozbory novinek ze světa i domácí scéna, analýzy, aktivace či ty nejlepší projekty pro inspiraci.

JOBS

Chceš začít kariéru ve sportovním marketingu či managementu? Hledáš novou práci? Právě pro vás budeme hledat ty nejzajímavější volné pozice, které se objeví v české prostředí.

Naopak hledáte-li posilu do svého pracovního týmu v českém sportu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi zveřejníme i vaší nabídku.

HUB

Rádi hledáte inspiraci a to nejzajímavější ze sportovního marketingu na sociálních sítích? Nemáte čas filtrovat všechny možné sítě a kanály? Bojíte se, že přijdete o něco zajímavého? Právě pro vás je zde SportBiz hub.

Najdete zde to nejaktuálnější ze sportovního marketingu na jednom místě a vybrané příspěvky si můžete filtrovat dle kanálu či zobrazit všechny najednou.

SLOVNÍK

Občas si nejste jistí odborným výrazem? Nebo chcete svůj odborný slovním rozšířit? Novinkou je SportBiz slovník. Desítky slovíček, pojmů, výrazů včetně jejich srozumitelného výkladu.

Takže až budete v úzkých, SportBiz.cz pomůže.

NEWSLETTER

Chcete být stále v obraze a nic se nenechat ujít? Tak pro vás máme pravidelný měsíční SportBiz do vašich e-mailových schránek.

Dozvíte se, jaké inspirace přineslo předchozích 30 dní a také co nás čeká.

SportBiz, to je sportovní marketing na jednom místě.

 

SHARE
SHARE

Napsal
Redakce

Nejčtenější

Tagy

SportBiz

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/finalbrand.cz/www/sportbiz.finalbrand.cz/wp-content/themes/sportbiz/single.php on line 135

podobné články

SPORTBIZ v roce 2014. WEB, VIDEA, ROZHOVORY

SportBiz LIVE 10 – informace a registrace

SportBiz v roce 2013: Rozhovory, reportáže, eventy i videa

Jaký byl SportBiz Live 2013 aneb ohlédnutí za jeho prvním rokem