B

Petr Billy

marketingový ředitel Alpine Pro

Petr Billy vedl digitální oddělení a poté i marketing značky Alpine Pro. Řídil strategii a veškeré PR aktivity pro Česko, Slovensko a Polsko.

C

Šimon Čapek

marketingový manažer Red Bull

Šimon Čapek je dlouholetou tváří marketingového oddělení společnosti Red Bull. Sedm a půl roku vedl marketing firmy v Česku a na Slovensku, poté mu byl svěřen asijský trh.

Martin Charvát

kreativní ředitel Konektor

Pracoval kolem reklamy v Česku i ve světě. Spoluzakládal a byl kreativním ředitelem agentury Konektor. Stejnou funkci pak odešel zastávat do agentury Remembership.

D

Roberto De Blasio

organizátor fotbalového CEE Cup

V rodné Itálii se Robertu De Blasiovi zalíbil mládežnický turnaj, na který se sjížděly pozdější hvězdy světového fotbalu. Inspiroval se jím a v Česku založil jeho obdobu CEE Cup, jenž láká známé kluby z celého světa. De Blasio zároveň patří do týmu RunCzech, který organizuje běžecké závody.

David Dinda

obchodní a marketingový ředitel Piráti Chomutov

David Dinda působil u Pirátů Chomutov na pozici obchodního a marketingového ředitele. Z ní se posunul do funkce výkonného ředitele. Po třinácti letech strávených v klubu se začal věnovat politice.

Jan Dumek

výkonný manažer úseku beachvolejbalu Český volejbalový svaz

Profesionální hráč beach volejbalu Jan Dumek působí i v zákulisí, v Českém volejbalovém svazu. Po roli výkonného manažera v úseku beach volejbalu převzal manažerskou úlohu přímo u mužské beach volejbalové reprezentace.

F

Petr Fousek

předseda organizačního výboru ME U21 ve fotbale 2015

Petr Fousek předsedal organizačnímu výboru prvního domácího evropského šampionátu fotbalistů do 21 let. Zároveň je dlouholetým funkcionářem FIFA a UEFA a deleguje utkání. V minulosti byl generálním sekretářem tehdejšího Českomoravského fotbalového svazu (dnes Fotbalová asociace České republiky).

H

Pavel Hacker

marketingový ředitel Brandz Friendz

Pavel Hacker se specializoval na sociální sítě a virální videa. Působil jako marketingový ředitel ve společnosti Brandz Friendz, odkud zamířil do thajského Bangkoku do Bamboo Labs.

Daniel Hajný

Ředitel komunikace ligových soutěží Ligová fotbalová asociace

Daniel Hajný zastřešuje komunikaci profesionálního fotbalu v České republice, tedy současné HET ligy a Fortuna národní ligy. V minulosti působil v Hospodářských novinách a je vášnivým fanouškem Manchesteru United.

Matěj Horn

viceprezident Asociace malého fotbalu České republiky

Matěj Horn je viceprezidentem Asociace malého fotbalu České republiky. Jeho další vášní jsou vlaky – je ředitelem projektu Království železnic a ředitelem Ústavu modelů ve vzdělávání.

Tomáš Houska

PR a digitální komunikace Český olympijský výbor

Tomáš je velkým fanouškem žurnalistiky, sportu, facebooku, PR a marketingu. Ve světe světe sociálních médií se pohybuje již dlouhou dobu a ze své vášně udělal povolání, kdy nyní vede PR a digitální komunikaci Českého olympijského výboru.

Vavřinec Hradilek

stříbrný olympijský medailista ve vodním slalomu z Londýna 2012

Vavřinec Hradilek je profesionální vodní slalomář. Na olympijských hrách v Londýně si na kajaku dojel pro stříbrnou medaili. Kromě toho, že vodu sjíždí, provozuje v Praze na Vltavě bar.

J

Miroslav Jiřík

marketingový ředitel Prague International Marathon

Miroslav Jiřík působil v roli marketingového ředitele Pražského mezinárodního maratonu v letech 2011 až 2013.

K

Ondřej Kasík

ředitel komunikace AC Sparta Praha

Potřebuje-li někdo komunikovat s fotbalovou Spartou, pak komunikuje s Ondřejem Kasíkem. Na Letné zajišťuje komunikaci v rámci klubu i se sponzory a médii. V minulosti působil ve vydavatelství Ringier Axel Springer.

Alexandr Kliment

manažer komunikace Český olympijský výbor

Alexandr Kliment je konzultantem PR a komunikace na volné noze. Necelých sedm let vedl komunikaci Českého olympijského výboru. Předtím působil ve fotbalové Slavii na pozici PR manažera a tiskového mluvčího.

Jakub Kohák

režisér a herec

Jakub Kohák je autorem televizních reklam, spotů a videoklipů. Na festivalu v Cannes byl zařazen do světového výběru Young Directors. Vedle tvorby pro významné soukromé společnosti režíroval i reklamní spot k domácímu mistrovství Evropy ve fotbale 2015.

Tomáš Kolář

ředitel odboru korporátní marketing Česká spořitelna

Na přelomu tisíciletí byl Tomáš Kolář marketingovým manažerem Pražského mezinárodního maratonu. Poté nastoupil do České spořitelny, kde pracoval nejprve jako marketingový specialista a posléze vedl marketing brandu Erste a sponzoring.

Michal Konečný

generální sekretář Česká basketbalová federace

Michal Konečný usedá v sekretariátu České basketbalové federace, která v roce 2017 hostí evropský šampionát žen.

Petr Koukal

nejlepší český badmintonista a účastník LOH

Zúčastnil se olympijských her v Pekingu 2008, v Londýně 2012 a Riu de Janeiru 2016, po nichž ukončil profesionální badmintonovou kariéru. Petr Koukal u sportu zůstal, v Českém olympijském výboru je předsedou Komise sportovců.

Michal Krček

předseda TJ Kovo Praha

Michal Krček je bývalým předsedou a trenérem hokejbalistů TJ Kovo Praha. V klubu TJ Kovo mu zůstala funkce člena výkonného výboru.

David Krejbich

viceprezident Prague Black Panthers

David Krejbich je viceprezidentem nejúspěšnějšího českého týmu amerického fotbalu Prague Black Panthers. V roce 2011 byl Českou asociací amerického fotbalu vyhlášen hráčem roku.

Tomáš Křivda

marketingový ředitel AC Sparta Praha

Za slavný Real Madrid žádný z českých fotbalistů ještě nehrál, ale Tomáš Křivda se může pochlubit tím, že v královském klubu absolvoval stáž. V pražské Spartě začínal jako asistent marketingového oddělení, které posléze převzal.

Tomáš Kučera

marketingový a PR ředitel ČEZ Motor České Budějovice

Vystudoval právo, ale svůj profesní život zasvětil hokeji. Před působením v Motoru České Budějovice sbíral Tomáš Kučera první zkušenosti s klubovým marketingem v hokejové Spartě, poté pracoval v televizi Nova.

M

Martin Malík

generální ředitel STES

Martin Malík působí jako CEO společnosti STES, oficiálního marketingového partnera Fotbalové asociace České republiky. Do fotbalového prostředí přišel od filmu, dříve pracoval pro Warner Bros.

Martin Musil

prezident FbŠ Bohemians

Martin Musil v největším českém florbalovém klubu FbŠ Bohemians začínal trénovat starší žáky C, pak i sám hrát a nakonec byl jmenován jeho prezidentem.

N

Petr Němeček

reklamní režisér

Petr Němeček je reklamním režisérem. Mezi jeho nejznámější díla patří spoty pro společnost Sazka s hokejistou Jaromírem Jágrem.

Petr Nitsche

vedoucí hokejové sekce BPA sport marketing

Petr Nitsche od roku 2004 pracuje v agentuře BPA sport marketing, která poskytuje marketingové služby zejména v českém hokeji.

O

Jakub Ouvín

freerider na horském kole

Jakub Ouvín, přezdívaný Buba, už na střední škole založil tým freeriderů. Vedle sjíždění svahů a překonávání překážek na horském kole se věnuje také moderování.

R

Jan Rachota

organizační a PR manažer HC Lev Praha

Z Bílých Tygrů Liberec to Jan Rachota vzal přes Lev Praha do hokejové Sparty. Zastával pozice tiskového mluvčího a PR manažera, ředitele a manažera komunikace a marketingového a organizačního manažera.

S

Jiří Sládek

manažer komunikace a marketingu MS v nohejbalu

Jiří Sládek řídil komunikaci a marketing historicky prvního světového šampionátu v nohejbalu v České republice. O čtyři roky později měl na stejném turnaji funkci hlavního koordinátora a v minulosti pracoval také jako generální sekretář Evropské nohejbalové asociace.

Pavel Stara

předseda představenstva BK Pardubice

Pavel Stara chtěl být architektem, ale nakonec se usadil ve sportovním prostředí. Je předsedou představenstva pardubického basketbalového klubu a zároveň i jeho spolumajitelem.

Eva Šťastná

marketingová manažerka sportovců Sport Invest Marketing

Eva Šťastná od příchodu do společnosti Sport Invest vystřídala před mateřskou dovolenou řadu pozic – od provozní e-shopu, přes asistentku produkce sportovních akcí až po manažerku individuálních profesionálních sportovců.

Markéta Štěrbová

generální sekretářka organizačního výboru MS v ledním hokeji 2015

Je vystudovanou právničkou a dlouho pracovala pro Sazku, odkud přešla do Českého svazu ledního hokeje. V roce 2015 coby první žena v historii řídila organizaci domácího mistrovství světa z pozice generální sekretářky.

Filip Šuman

prezident Český florbal

Filip Šuman spojil svůj profesní život s florbalem. V Česku mu šéfuje už od roku 2002 a ve funkci setrvá i po domácím mistrovství světa mužů, které se bude hrát v roce 2018. Šuman je také viceprezidentem Mezinárodní florbalové federace.

T

Lukáš Tomek

šéfredaktor Deník Sport

Lukáš Tomek začínal jako sportovní novinář v Lidových novinách, odkud se přesunul do vydavatelství Ringier Axel Springer. Dnes řídí v Czech News Center integrovaný newsroom Deníku Sport, webu iSport.cz, časopisu Góóól a dalších titulů.

Vlasta Toušek

manažer prodeje gohd.cz

Pracoval pro oficiálního distributora kamer GoPro do České republiky. S kamerami, které využívají profesionální sportovci i amatéři, operuje i nadále a patří do týmu marketingové agentury Fox Hunter.

Martin Troup

brand manažer Radegast

Martin Troup pracuje pro Plzeňský Prazdroj jako brand manažer značky Radegast. Začínal ve společnosti Karlovarské minerální vody, kde do jeho kompetencí spadaly značky jako Aquila, Granini, YO či Mattoni.

U

Robert Urbánek

předseda organizačního výboru Světová liga ve volejbalu

Místopředseda Českého volejbalového svazu Robert Urbánek má na starost organizaci mezinárodních akcí a je odpovědný za marketing. Předsedal organizačnímu výboru světové ligy, světové tour v beach volejbalu i mistrovství světa mužů i žen do 20 let.

V

Matěj Valdner

marketingový manažer UFA Sports Slovakia

Marketingová agentura UFA Sports Slovakia, která již nese jméno U! Sports, působí ve slovenském fotbale. Matěj Valdner v ní dříve zastával funkci marketingového manažera, poté se posunul do pozice výkonného ředitele.

Aleš Valenta

olympijský vítěz v akrobatické lyžování ze Salt Lake City 2002

Jako první člověk na světě skočil na lyžích trojité salto s pěti vruty, za které si z olympijských her v Salt Lake City odvezl zlatou medaili. Po ukončení kariéry se Aleš Valenta vydal na moderátorskou dráhu a také ve Štítech vybudoval tréninkový komplex pro akrobatické lyžování, snowboarding a další sporty.